czwartek, 19 lipca 2012

Children of god

 Niektórzy z was już widzieli parę zdjęć z filmu, który nakręcaliśmy z Piotrem i dziewczynami. Dziś podrzucam wam film! Osobiście jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu. Ze względu na to, że zajęłam się naszym ubiorem, właśnie na to zwrócę uwagę przy tym poście. 

Chciałabym, aby wykonanie i dobór stylizacji były jak na prawdziwym planie filmowy, jednak jeszcze tego nie doświadczyłam. (Kiedyś na pewno to zrobie!)

Zrobiłam to amatorsko, zadzwoniłam do dziewczyn, poprosiłam o przyniesienie konkretnych rzeczy, a sama zapakowałam całą walizkę ciuchów ze swojej garderoby.
Magdalena miała na sobie cekinową sukienke (sh) oraz militarną koszule oversize. Do tego czarne szpilki i łańcuch (jej własność).
Natalia jako podstawę założyła bluzkę "Rolling Stones" z frędzlami (DIY) oraz swoje dodatki- legginsy ze skórzanymi wstawkami, worker boots i kamizelka.
Ja miałam na sobie białą bluzkę "siatke rybaka", a do tego ramoneska, shorty, łańcuch i Lity, zresztą sami widzicie.

Jak wam się podoba nasz ubiór?

Nie ukrywam, że przez jakiś okres w swoim życiu chciałabym się zająć stylizacja na planie filmowym czy przy sesjach zdjęciowych. Życzcie mi tylko powodzenia !

Dla tych, którzy nie widzieli zdjęc robionych podczas nagrania, klik tutaj

1 komentarz: