poniedziałek, 4 listopada 2013

Nenukko.

Jestem z głową pełną pomysłów. 
Dzisiaj post z nowej serii pod hasłem: PROMUJĘ POLSKĄ MODĘ !

Długo rozmyślałam nad sprecyzowaniem działalności mojego bloga. Zanim wykształcę się na tyle, aby pisać o modzie, będę Wam ją prezentować. Pokażę ubrania od polskich projektantów, które sama wybieram i kupuję. 

Może niektórzy nazwaliby to kryzysem, ale coraz częściej rezygnuje z zakupów w galeriach handlowych. Albo dlatego, że robię się stara (ostatnio przez przypadek nawet siwa), albo najwyraźniej mam dosyć tych ubrań "na jedno kopyto". 
Nie lubię już tych miejsc, nie lubię blogerek ubranych w ciuszki prosto z wystawy. Protestuje. 
Odkładam pieniążki i rozpoczynam inwestycje w polską modę. 

Zaczynam od NENUKKO ! 

"NENUKKO to marka odzieżowa, której styl odwołuje się do uniseksualnej prostoty, jest dedykowany indywidualistom i wynika z twórczego nastawienia do wzornictwa. Celem twórców jest wizualna wynalazczość oraz przekraczanie konwencji stylistycznych. Moda rozumiana jest przez nich jako wielowątkowy proces zmiany, w którego przebieg włączają się z zachowaniem własnej artystycznej wizji."

źródło: www.nenukko.com

Projekty tej marki charakteryzują się przede wszystkim odejściem od panujących trendów. Idealne dla osób, które cenią własne potrzeby i estetykę. Dla osób, które ubierają się dla siebie, a nie po to, aby wpasować się w ramy reszty społeczeństwa. Większość projektów jednakowo występuje w wersji dla mężczyzn i kobiet. Do tej pory w ich kolekcjach dominowały szarości i czernie, luźne swetry, płaszcze xxl, koszule, czy spodnie o ciekawym kroju- to właśnie dla mnie jest Nenukko. 
W tym roku projektantki poszły dalej i w kolekcji na sezon wiosna-lato 2014 pokazały kolory! 
Do tej edycji FPFWP każdy na hasło Nenukko potrafił wyobrazić sobie to, co zobaczy na wybiegu- unowocześnione dresy, niekonwencjonalne ich połączenia. W tym roku nas totalnie zaskoczyły kolorami, nowymi elementami garderoby oraz materiałami!

Zapraszam na ich oficialną strone i do sklepu : www.nenukko.com
W pierwszej kolejności pokażę Wam zdjęcia najnowszej kolekcji zrobione podczas Fashion Philosophy Fashion Week Poland
I moja sukienka z ubiegłej kolekcji 1 komentarz:

  1. Mamy wspaniałych projektantow

    Zapraszam również do mnie na bloga ;) www.ilonastejbach.blogspot.com
    Jeśli obserwujesz? Napisz, a na pewno z miłą chęcią zrobię to samo ;)

    OdpowiedzUsuń