poniedziałek, 3 marca 2014

Lambear invite you ...

Kolejny post z cyklu "Promuję Polską Modę", a w nim chciałabym Wam przedstawić projektantkę Dagmarę Lesiak i jej marke LambearSzaliki wszyscy nosimy, czy byśmy chcieli, czy nie. Jak mróz da nam popalić, nie jesteśmy w stanie odmówić, nawet jeśli nasz szal wygląda, jak reszta szali na ulicy. Żałosna bywa ta zima, szczególnie, gdy jej nie ma, ale otulić się trzeba. Co wy na to, aby nasz szal był pikowany, ogromny i przede wszystkim "inny" niż wszystkie? No baaa, odpowiedź dla mnie jest oczywista!
Taki znalazłam właśnie na stanowisku Lambear, na ostatniej edycji FW w Łodzi i zasłaniam się nim po sam czubek głowy, jeśli trzeba. 

Marka istnieje na rynku od 2011 roku i ciągle ewoluuje. Początkowo oferta obejmowała akcesoria, takie np. jak szal, który mam na sobie. Dzisiaj w ofercie możemy również znaleźć damskie spódnice i tuniki, a w planach jest "kolekcja bliźniacza dla małych i dużych dam"- jak mówi sama projektantka. 
Cel? Tworzenie akcesoriów, które można nosić na kilka sposobów, rzeczy funkcjonalnych i wielozadaniowych. Ubrania natomiast- klasyczne, proste, które w zależności od dodatków mogą tworzyć całkiem nowy strój. 

Projekty są dostępne online:
-sklep internetowy Lambear

Ponadto w Warszawie można znaleźć część projektów w THF (butik Tymczasowy) na Szpitalnej. 

I niespodzianka! 
Wszystkich spragnionych, zapraszam na zakupy. Na hasło "betina" dostaniecie 20% rabatu!

Wystarczy złożyć zamówienie na www.lambear.com i wysłać hasło na adres: contact@lambear.com

Rabat aktualny do: 11.03.2014r. 
zdjęcia powstały we współpracy z Klaudia Kot Photography
Zapraszam na funpage !


2 komentarze: