poniedziałek, 24 listopada 2014

Plecak Pegiboy

Zawsze powtarzam, że to co dobre to polskie i na potwierdzenie mam dla Was plecak polskiej marki. Pod marką Pegiboy możecie znaleźć świetną alternatywę dla torebek. Wiadomo, że dziewczyny kojarzą nam się z torebkami, ale każdy sobie zdaje z tego sprawę, że one wcale nie są wygodne, szczególnie te ciężkie. Dlatego ja bardzo chętnie noszę swój plecak i Wam też polecam. Wszystkim oczywiście, i dziewczynom, i chłopakom. Do wyboru macie różne warianty kolorystyczne i materiałowe. Dla siebie wybrałam czarny, pikowany, bo czarny to najładniejszy kolor :) 
Czy duży, czy mały- u każdego powinien się znaleźć! 

Kto za tym stoi? Krystian, który na co dzień studiuje grafikę, zajmuje się fotografią no i ma swoją markę Pegiboy 

Zbliżają się święta, więc macie już pomysł na prezent dla bliskich lub dla siebie.

Link do fp: Pegiboy
Zamówienia można składać drogą mailową: pegiboybags@gmail.com

Plecaki można znaleźć też stacjonarnie w:
Krakowie - Klubo Księgarnia na Berka Joselewicza 9  
Warszawie - Las Rąk, Chmielna 9 Ps. Jak widzicie troszeczkę praca bloga ustała. Bardzo lubię to zajęcie, lubię pisać i pokazywać Wam co nosze, ale niestety nie tylko tym człowiek żyje. Z racji tego, że chciałabym być w przyszłości specjalistą w jakieś dziedzinie, konkretniej mówiąc chciałabym dbać o wizerunek i zdrowie innych, to moda stanowi moje hobby.
Polskich projektantów mam na oku, nie zaprzestane na tym, co do tej pory tutaj jest. Bardzo lubię całe otoczenie około-modowe, fotografie i różne inne inicjatywy, dlatego keep an eye on me ! 
sweter- Mango, spodenki- Zara, buty- Vagabond, plecak - Pegiboy


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz