poniedziałek, 14 stycznia 2013

Best wishes for you

Po długiej dosyć przerwie jestem z powrotem. A na swoje zadość uczynienie mam dla was życzenia. Nowy rok, a razem z nim idące zmiany, postanowienia, nowe marzenia. 

W pierwszej kolejności zwracam się do kobiet. Chcę wam życzyć mniej sińców pod oczami po nieprzespanych nocach, ale też nieprzespanych nocy spędzonych na szerzeniu miłości. Życzę wam podkręconych rzęs, bo w nich tkwi urok. Zawsze idealnej fryzury i braku potrzeby noszenia czapki, bo kto je lubi? Życzę też wygodnych butów i pysznej kawy z samego rana, najlepiej do łóżka. 
A dla was mężczyźni? Kobiet z wielkimi piersiami... i pośladkami, żeby nie było mało. Również nieprzespanych nocy pełnych miłości. Szybkich samochodów i wyprasowanej koszuli. Dużo siły na robienie kawy do łóżka pięknym kobietom. Abyście zawsze mieli racje i bili rekordy :)

A tak naprawdę, to chciałam wam życzyć szczerej, nieskomplikowanej miłości, ogromnej otwartości do ludzi, braku konfliktów. Również wytrwałości w spełnianiu marzeń i realizowaniu wcześniej zapisanych celów. Zrozumienia i wsparcia od ważnych dla was ludzi, a jeśli na tyle ich nie stać, to chociaż swobody, aby nie stawali wam na drodze. Wszystkim duszom twórczym życzę wolności i podążania za uczuciami w tworzeniu! Róbcie to co uważacie za piękne. 
Życzę wam też ogromnej miłości do samego siebie, przecież wszyscy jesteśmy wspaniali! 

I taaakiego uśmiechu na codzień !

futro, bluzka, naszyjnik, buty- h&m, spodnie- orsay, ogon lisa z Islandii

4 komentarze:

  1. Takk fyrir Betinko :* !

    OdpowiedzUsuń
  2. Podoba mi się połączenie tych spodni z koturnami z H&M-u. Wygląda to genialnie :)
    Zapraszam na mój nowy blog: http://pococatherine.blogspot.com/
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń